Волонтерський Центр «Справедливість» успішно доставив черговий волонтерський вантаж на передову

Цього разу команда волонтерів з Чернігівщини відвідала наших бійців в районі с. Берестейське (поблизу м. Попасне), в м. Авдіївка та в м. Мар’їнка.

Постійно спілкуючись з бійцями цих підрозділів та добробатами, Волонтерський Центр Руху В. Наливайченка «Справедливість» з перших вуст знає про потреби на передовій. Тож волонтери зібрали та доправили на позиції автомобільний двигун (для автомобіля військової швидкої допомоги), маскувальні сітки, медикаменти, великі цвяхи, батарейки, питну воду, мішки для укріплення, засоби від комарів, олію, згущене молоко, макарони, каву, чай, домашні консервації, тушонку, консерви та багато іншого, розповіла керівник Чернігівської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова.

Приємною несподіванкою стала зустріч з Чернігівськими друзями-волонтерами в м. Мар’їнка, які також привезли допомогу в це прифронтове місто. Хвилини радощів, обіймів та спілкування, а далі знову за маршрутом волонтерського вантажу, поділився враженнями волонтер, заступник керівника Чернігівської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість» Володимир Березинський.

Ситуація в так званих «нульових зонах», таких як Мар’їнка та Авдіївка, залишається стабільно напруженою, обстріли не припиняються навіть вдень, а місцеве населення чекає і молить бога про закінчення війни, хоча і там настрої досить полярні. Тож наприкінці серпня планується чергова поїздка, а отже, Волонтерський Центр Руху «Справедливість» починає збирати нову партію допомоги на передову!

«Не будьте байдужими! Долучайтеся до збору волонтерської допомоги – ВІЙНА ЩЕ НЕ ЗАКІНЧЕНА!» — звертається до своїх земляків Оксана Голубова.