КРОКИ СПРАВЕДЛИВОСТІ

Щоб навести лад в загальній картині, потрібно змінювати деталі. Україна потерпає від багатьох негараздів, тож варто спочатку визначити ключові проблеми територіальних громад, проаналізувати та знайти шляхи їх подолання. Без цього, хапаючись то тут, то там, сталого позитивного результату не добитися.

Експерти Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» та ВП «Рідна земля», більше року спілкуючись з українцями у всіх куточках країни, допомагаючи та підтримуючи кожного, хто звернувся до юристів та волонтерів партії, ознайомившись із офіційними паспортами регіонів, міст, сіл та районів, проаналізувавши інформацію, що подають регіональні медіа, розробили «КРОКИ СПРАВЕДЛИВОСТІ»: це — три основні проблеми кожного регіону та шляхи їх подолання.1

Актив Руху Наливайченка вже почав робити маленькі кроки, які можливо робити не будучи при владі та не маючи спонсора-олігарха. Чекаємо від кожного з Вас пропозиції, зауваження, схвалень вирішення проблем, які вже представлені в «КРОКАХ СПРАВЕДЛИВОСТІ». Оновлена з вашою допомогою, ця своєрідна мапа стане дорожньою картою для партії «Справедливість», яку Валентин Наливайченко разом зі своєю командою, прийшовши до влади, обов’язкою реалізує в повній мірі!

Щоб збільшити розмір  — натисніть на цікаву Вам область

3

4567

8910111213

1415161718192021222324252627