На Тернопіллі обрали керівника обласної організації Руху Наливайченка «Справедливість»

У Тернополі пройшла установча конференція нещодавно зареєстрованої в Міністерстві юстиції партії Валентина Наливайченка. Керівником регіональної організації обрали відомого на Тернопіллі громадського діяча та політика Петра Мандзія, його заступником – Андрія Смеречинського.

Боротьба з корупцією, соціальна та історична справедливість. Це – основні напрямки діяльності громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість». Про це заявив радник Наливайченка Руслан Колєсніков під час обласної конференції Руху «Справедливість».

«Ми вже пройшли певний шлях — від створення громадської організації «Антикорупційний рух», плідної роботи у цій площині, до створення партії  «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість». За нетривалий проміжок часу ми зробили досить багато: підтримали та об’єднали навколо себе воїнів АТО та волонтерів у рамках проекту «Армія Гідності». Наш лідер підписав Меморандум про стратегічну співпрацю з Першим добровольчим мобільним шпиталем ім. Миколи Пирогова, що об’єднує військових медиків та волонтерів. Ми втілюємо в життя План Гідності Валентина Наливайченка, що покликаний підтримати воїнів АТО та членів їхніх родин. Ми, не будучи представниками влади, показуємо і людям, і владі, як системно треба вирішувати нагальні проблеми українців», — зауважив під час обласної конференції заступник керівника громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість» Руслан Колєсніков.

Тож обласній організації Руху Наливайченка вже є про що говорити. Адже поки чекали на реєстрацію, не сиділи склавши руки, каже Петро Мандзій. «За короткий час ми організували первинні осередки партії в кожному районному центрі. До роботи залучені громадські активісти. Особлива  увага приділяється співпраці з Обласною радою профспілок по питанню створення нових робочих місць, офіційного працевлаштування людей роботодавцями і залучення інвестицій у нашу область. Наш Рух єднає тих людей, хто прагне розвитку України на засадах справедливості, чесності та відповідальності – зауважив новообраний керівник Тернопільської обласної організації громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедлиість».DSC_3020 DSC_3021 DSC_3033 DSC_3065 DSC_3066 DSC_3090 DSC_3114 DSC_3176 DSC_3205 DSC_3210 DSC_3216 DSC_3223 DSC_3236

Завітала до Тернополя і Наталія Бучинська. Народна артистка України, член Політради громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість» під час обласної конференції зауважила: 21 рік вона на сцені, ніколи не думала, що піде в політику. Але, каже, події останніх років змусили повірити в те, що якщо ви не займаєтесь політикою, то політика займеться вами.

«У цій країні живе моя дитина. І я не хочу, щоб вона змушена була емігрувати в пошуках кращої долі. Тому я не можу просто стояти осторонь. Ми бачимо що відбувається, відбувається безбожно, безсоромно. Тому нам треба об’єднуватися, щоб вибратися з тієї безодні несправедливості, корупції, в яку нас загнали наші можновладці. Тому я разом із командою Руху Наливайченка «Справедливість», разом із лідером зроблю все можливе і не можливе для того, щоб ми піднялися з колін!» — сказала під час свого виступ на обласній конференції Народна артистка України.