Депутат Судововишнянської міськради від Руху «Справедливість» відзвітував за рік своєї роботи

«Ставши депутатом, першочерговим моїм завданням стало покращення надання медичної допомоги в Мостиському районі (Львівщина, — ред.). Будучи головою бюджетної комісії, з підтримкою депутатів ми виділили чималі кошти на розвиток лікарні, окрім того, сприяли залученню медичної сфери до різних проектів», — написав депутат Судововишнянської міської ради від Руху В. Наливайченка «Справедливість» Юрій Кужда на своїй сторінці у Фейсбук.

Серед іншого, звітує Юрій Кужда перед своїми виборцями, в районній лікарні замінили більше 110 віконних систем, комп’ютеризували кабінети для 19-тьох лікарів, замінили медичної апаратури на суму більш ніж 350 000 гривень, покращили благоустрій. Окрім того, за сприяння депутата Кужди було продовжено та започатковано десятки спільних проектів із міжнародними партнерами (Польща, Бельгія, Франція), меценатами, благодійними організаціями.

Кужда

«Як депутат на довіреному окрузі у с. Довгомостиська проводжу постійний моніторинг потреб населення. Тож добився проведення водовідводу із проблемних ділянок доріг прокладанням дренажних ровів, підтримував проект по освітленню, намагався позитивно вирішувати всі звернення громадян не залежно від округу Судововишнянської громади», — інформує своїх земляків пан Юрій.

Кужда 4

Кужда 3

Кужда 2

Не забуває лікар Кужда і про свою професію: за останній рік кількість пацієнтів, пролікованих у травматологічному відділенні зросла у більш ніж три рази, кількість оперативних втручань — у два. На базі лікарні проводяться оперативні втручання різних класів складності із залученням провідних лікарів міста Львова та Львівської області.
Кужда 6«Не зважаючи на всі складнощі у роботі, пам’ятаю і про наше майбутнє – вихованців дитячих садків, яким намагаємося дарувати радісні хвилини життя якнайчастіше.

Кужда 5
Хоч рік, це не такий тривалий час для реалізації великих проектів, але це важливий час, який я старався витратити на нарощення своїх знань, відвідуванням міжнародних семінарів, тренінгів, сертифікованих майстер класів і переконаний, що у знаннях та єдності — сила народу, і спільно, наполегливою працею, ми зможемо побудувати міцну та квітучу країну!» — впевнений депутат Судововишнянської міської ради від Руху В. Наливайченка «Справедливість» Юрій Кужда.

Для довідки: Юрій Кужда народився і виріс Львові, де здобув професію лікаря травматолога–ортопеда та по скеруванню переїхав працювати в місто Судова Вишня. Там багато років працює за спеціальністю в районній лікарні.