Рух Наливайченка «Справедливість» підтримав людей, які сьогодні вийшли на Майдан (відео, фото)

«Завдяки недолугим діям президента перше зібрання штабу Спільних дій символічно відбулося на Майдані», — заявив у своїй промові керівник Секретаріату партії Наливайченка, волонтер Руслан Колєсніков.

Без партійної символіки, з паспортами та Конституцією. Не за лідера «Руху ноих сил» Михайла Саакашвілі, якою Петро Порошенко вчора вирішив позбавити українського громадянства, а проти свавілля влади на чолі з президентом Порошенком. Основне гасло близько трьохсот мітингуючих, які сьогодні прийшли на Майдан Незалежності, — «Ми проти замаху на нашу свободу!».

Проти режиму Порошенка, який, на жаль, діє зараз в Україні, вийшли і активісти Руху Валентина Наливайченка «Справедливість», розповів керівник Секретаріату партії Руслан Колєсніков. Він упевнений: рішення президента щодо громадянства Саакашвілі — політична розправа над опозиційним політиком.

«Питання до Порошенка: чому ви не позбавили громадянства януковича, захарченка, плотницького? Чи це для вас — достойні українці???» — наголосив під час свого виступу Колєсніков.

У Русі Наливайченка впевнені: одним із факторів, який вплинув на таке рішення Порошенка, стала інформація про об’єднання партіотичних опозиційних сил та створення по всій країні штабів Спільних дій, основна мета яких — боротьба з корупцією. Минулого тижня про це заявили Михайло Саакашвілі та Валентин Наливайченко.

«Якби влада не противилася, штаби Спільних дій будуть працювати по всій Україні! І завдяки недолугим діям президента перше засідання Штабу відбулося тут — на Майдані! Символічно, я вважаю!» — зазначив Руслан Колєсніков.