У рамках європейського проекту на КПВВ «Новотроїцьке» запрацював медпункт із пунтком обігріву

Для громадян, які перетинають лінію розмежування через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» (Донеччина), 27 грудня запрацював пункт надання первинної допомоги.

Пункт первинної допомоги біля КПВВ Новотроїцьке . Novotroitske Checkpoint Aid Station

Медпункт із пунктом обігріву відкрили в рамках проекту, який фінансує Європейська Комісія, а саме її Генеральний директорат з питань гуманітарної допомоги та цивільного захисту (ECHO), і реалізує міжнародна організація Première Urgence Internationale (PUI) у співпраці з Першим добровольчим мобільним шпиталем (ПДМШ) ім. Миколи Пирогова.

161227_Novotroitske_Aid_Station_Belilovets

Фахівець зі зв’язків з громадськістю PUI в Україні Вікторія Вернигора наголошує, що пункт надання первинної допомоги на КПВВ «Новотроїцьке» — другий, відкритим за цим проектом. Перший свою роботу розпочав на КПВВ «Мар’їнка» 13 грудня цього року. «Як і в Мар’їнці, у новому пункті працює кваліфікований медичний персонал, яким його забезпечує ПДМШ, є зона обігріву, де пригостять гарячим чаєм та смаколиками», – сказала Вернигора.

161227_Novotroitske_Aid_Station_2

Як повідомила виконавчий директор БО «БФ «ПДМШ ім. Миколи Пирогова» Таміла Данілевська, медпункт розрахований приблизно на 30 відвідувань в день. Протягом місяця його обслуговуватиме бригада медиків добровольчого шпиталю у складі лікаря Віктора Беліловця з Києва, а також подружжя зі Львівщини – медсестра Галина і водій-санітар Сергій Зузаки.