Рух «Справедливість» стоїть на схожих позиціях із «Рухом нових сил» Міхеїла Саакашвілі

Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко розказав у прямому ефірі на телеканалі Newsone про своє ставлення до Михайла Саакашвілі та його «Руху нових сил» а також повідомив, що проводить зустрічі з Саакашвілі.

IMG_1429

«Давно знаю Міхеїла, ще з 2007-8 років. Поважаю, що він робить зараз і підтримую його «Рух нових сил», — наголосив політик.

За його словами рух «Справедливість» стоїть на схожих позиціях: повного очищення української влади і покарання тих, хто був задіяний в корупції, хто був зрадником, починаючи з Революції Гідності 2013-14 років.

«Я з ним пару тижнів тому спілкувався і він сказав, що була команда з Банкової його на ефіри не пускати», — розповів Наливайченко.

Лідера руху «Справедливість» підтримав ведучий Євген Кисельов, який розповів, що деяким телеканалам погрожують «попередженнями» та «позбавленням ліцензії на ефірне мовлення».

Наливайченко також висловився за свободу слова для усіх політиків і рівні можливості для просування своїх позицій у ЗМІ.

Валентин Наливайченко наголосив, що боротиметься за свободу слова і висловив сподівання, що в Україні будуть рівні можливості для участі в телеефірах для усіх політиків. «Забираються ліцензії? За що? За те, що сказали правду в ефірі? Будемо боротися, я не згоден, що повертаються саме такі часи», — підкреслив політик.