Наливайченко засудив провокаторів і корупціонерів у виборчих комісіях

Щодня на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходить програма «Час Справедливості», де кандидат в Президенти України Валентин Наливайченко відповідатиме на питання, що задають йому в соцмережах.

Пане Валентине, інформація з виборчої дільниці № 201 Чернівецької області, де одна з довірених осіб одного з кандидатів у Президенти України проінформувала членів комісії про те, що ви, нібито, є технічним кандидатом…

Наш штаб дізнався про цю провокацію першим. Я підтримую дії керівника штабу. Ми спростували цю провокацію. І ми одразу розігнали це кодло. Більше того, ми будемо відстоювати, щоб Центральна виборча комісія замінила повністю склад цієї комісії. А від нас буде інший представник.

І це не все. Керівник нашого штабу одразу передав заяву до правоохоронних органів. Провокатори будуть покарані. Ми відстоюємо вільні вибори. І наші представники в комісіях якраз є представниками громадських організацій, антикорупційних рухів і саме з такими людьми будемо захищати вільні вибори, в тому числі і від таких провокацій.

Я особисто категорично засуджую і провокаторів, і корупціонерів у виборчих комісіях. Вільні вибори для мене означають головне – саме так ми змінимо країну і зробимо, щоб Україна була справедливою країною.

Ви маєте можливість задати свої запитання Валентину Наливайченку в його соцмережах:

Twitter – @Nalyvai_V
Facebook — @Nalyvaichenko.valentyn
Instagram – nalyvaichenkovalentyn
Telegram — https://t.me/nalyvaichenko