Наливайченко: «Треба законом обмежити суму коштів на політичну рекламу від одного кандидата»

Щодня на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходить програма «Час Справедливості», де кандидат в Президенти України Валентин Наливайченко відповідатиме на запитання, що ставлять йому в соцмережах.

До виборів залишається все менше і менше часу. Як Ви прокоментуєте рішення Верховного суду, яким дозволено оплату роботи агітаторів на виборах? З одного боку, люди працюють і повинні отримувати плату, а з іншого це не співвідноситься з законом України.

Я виступаю і тут за наведення порядку. Має бути законом обмежено використання політиками фондів на агітацію і на свою політичну кампанію. Треба обмежити використання на проплачену рекламу і пропаганду грошей невідомого походження, які з’являються у кандидатів у президенти, які нікому нічого не пояснюють, і завішали уже всю країну дорогими біг-бордами, нав’язливою рекламою. Це ніщо інше, як відмивання грошей під час політичної кампанії. Я вважаю, що треба зробити так, як в європейських країнах – законом обмежена можливість і фонд на використання під час виборів. І цей фонд є прозорий, але з цього обмеженого фонду можна і треба дозволяти за трудовими угодами, щоб штаби кандидатів чи політичних партій наймали людей, які прозоро могли отримувати за трудовими угодами гроші і сплачувати податки. Такий підхід я підтримую, так можна і треба робити.

Ви маєте можливість задати свої запитання Валентину Наливайченку в його соцмережах:
Facebook — @Nalyvaichenko.valentyn
Instagram – nalyvaichenkovalentyn
Telegram — https://t.me/nalyvaichenko