Наливайченко: «Ми повернемо окуповані території. Забезпечимо справедливість людям!»

Щодня на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходить програма «Час Справедливості», де кандидат в Президенти України Валентин Наливайченко відповідатиме на запитання з соцмереж.

Ми відновили мир. Ми повернули окуповані території. Але ж, набули безліч проблем. Власне, що треба зробити після того, як всі окуповані території повернуться до України?

Найголовніше, повертати окуповані території треба зараз і постійно.

Перше – це гуманітарні програми, правовий захист, використання міжнародної допомоги на звільнених територіях, вздовж лінії розмежування разом з ОБСЄ, разом з іншими європейськими партнерами. Давно треба вже відкрити правові центри, медичні пункти, нові медичні лікарні, пункти щеплення, пункти гуманітарної й медичної допомоги для громадян України, в тому числі для тих, хто зараз, тимчасово, проживає під окупацією. Українська влада має продемонструвати, що ми повертаємо мир, і ми обов’язково його повернемо на окуповані території.

Друге. Я відстоюю що справжня децентралізація має бути запроваджена і по всій території України, і на тимчасово окупованих територіях. Я йду в Президенти для того, щоб ухвалити закон, за яким об’єднані територіальні громади на звільненій Донеччині та Луганщині отримають такі самі права, як і по всій Україні, що вони отримають право призначати керівників місцевих правоохоронних органів та суддів. Об’єднані територіальні громади законом отримають право і на Донеччині, і на Луганщині, і на Запоріжжі, і на Закарпатті володіти та розпоряджатися землями, надрами й бюджетами.
Людям справедливість ми повернемо, і це головний інструмент повернення миру на звільнених територіях, а ми їх обов’язково звільнимо.

І найголовніше, на деокупованих територіях, на звільнених територіях має запрацювати справедливість – справжня держава, в якій захоче жити кожен громадянин України, і в якій кожен від держави отримає безпеку, соціальну справедливість і впевненість у завтрашньому дні.

Про це треба дбати вже зараз.

Ви маєте можливість поставити своє запитання Валентину Наливайченку в соцмережах:
Facebook — @Nalyvaichenko.valentyn
Instagram – nalyvaichenkovalentyn
Telegram — https://t.me/nalyvaichenko