Валентин Наливайченко обговорив зі студентами план відновлення миру

Сьогодні, 19 листопада, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко зустрівся зі студентами й викладачами Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ).

P1630184-compressorВалентин Наливайченко представив власний план відновлення миру молодим фахівцям із політології, історії, соціології та багатьох інших дисциплін. Приємно, що сучасна молодь дійсно цікавиться суспільно-політичними процесами, що відбуваються в нашій країні. Як відомо, студенти — рушійна сила змін, а тому для нас надзвичайно важливо знати думку молоді.

Під час зустрічі студенти ставили різноманітні запитання, зокрема про те, як змусити РФ повернути окуповані території, а особливо, анексований Крим, адже сьогоднішня влада демонструє серйозні прогалини в зовнішній політиці. Викладачі наголосили на тому, що Китай не підтримав нову резолюцію ООН щодо Криму.

«Це вкрай тривожний сигнал для України. На сучасному етапі треба бодай відновити діалог із такими державами, як Китай, а потім рухатися далі. Проте за такої корумпованої влади будувати відносини на довірі до України надзвичайно складно», — відповів лідер Руху «Справедливість».

Валентин Наливайченко зауважив, що нова дієва міжнародна угода з деокупації захоплених українських територій змусить агресора піти геть із нашої землі, а Міжнародний економічний фонд, який буде створено одразу ж після президентських виборів, дасть можливість зібрати необхідні кошти для відновлення повноцінного життя на сході України та в АР Крим.

«Треба визнати: Мінські домовленості не працюють. Вони мертві. Ні Мінські угоди, ні Будапештський меморандум не вирішать нашої проблеми. Лише нова дієва міжнародна угода з деокупації, яку треба укладати з нашими ключовими союзниками: США та країнами-членами ЄС», — пояснив Валентин Наливайченко.

P1630210-compressorВикладачі й студенти неодноразово наголошували на необхідності раз і назавжди знищити корупцію, яка послаблює нашу країну зсередини. Лідер Руху «Справедливість» розповів, як і що треба робити, щоб у силових структурах не працювали громадяни РФ, а президент і його оточення не виводили щодня мільйони, на які можна профінансувати всі школи, лікарні, а також відремонтувати дороги на Рівненщині й по всій країні.

«Найголовніше — політична воля. Я маю рішучість раз і назавжди знищити корупцію. Ми повернемо вкрадене з України: від мільйонів Лазаренка до мільярдів Порошенка. Сьогодні вже всі країни світу єднаються за розкриття офшорних рахунків політиків, але тільки не Україна, бо сьогоднішній владі це вигідно. Більше так не буде! Зроблю так!» — наголосив Валентин Наливайченко.