Молодь Яготина з вірою в Справедливість!

2Молоді, активні,  небайдужі до майбутнього України люди, які ще не подалися шукати долі  за кордон, а ще вірять в перспективу розвитку своєї країни — шукають самовираження через участь в громадських проектах та хочуть йти в політику.

Ось і сьогодні в офіс Київської обласної регіональної парторганізації громадсько-політичного руху В. Наливайченка «Справедливість» завітали молоді представники  Громадської організації «Від Родини До Родини» з міста Яготина.

Спілкування з Сергієм Кияшком виявилось досить конструктивним: він поділився досвідом та напрацюваннями в своєму місті, як керівник цієї організації.

Було приємно чути про те, що активна молодь своїми силами організовує та проводить прибирання в місті, допомагає пенсіонерам, завозячи дрова та робить інші добрі справи.

В’ячеслав та Олександр Кулиничі підключились до розмови та поділились досвідом про те, як вони в місті відродили традиції святкування містянами  Івана Купала, Масляної, Водохреща. Пригадали хлопці й про те, як долучились до Акції «Потяг єднання», що проводилася з метою патріотичного виховання молоді, та налагодження неформальних зв’язків між областями України та волонтерськими спільнотами.

Приємно нас вразив той момент, що молодь не аполітична, а така, що бачить своє майбутнє у місцевому самоврядуванні міста Яготин.

Адже вже тепер вони відвідують сесії міської ради, дають свої запити меру міста Наталії Дзюбі, та надають пропозиції щодо вирішення питань місцевої проблематики.

Молодь активно підтримала протестні акції проти розміщення в межах населеного пункту хімічного виробництва з виготовлення мінеральної вати — ROKWOL.

Світлі обличчя, палаючі очі, чисті серця, та озвучені цими юнаками ідеї, абсолютно співзвучні з задекларованими цілями та ідейними засадами партійного Руху В. Наливайченка «Справедливість»! Ось що найбільше запало в душу після такого спілкування. Маємо надію, що в перспективі ми вибудуємо наші стосунки в форматі партійного співробітництва.

«Ми сподіваємось на те, що ця перспективна молодь з Яготина буде справедливо та достойно представляти інтереси громади в своєму місті, адже за ними — майбутнє!!!»- зазначив керівник Київської обласної регіональної парторганізації Костянтин Бєдовой.

Творимо Справедливе майбутнє разом!