Наливайченко у Дніпрі зустрівся з молодю (відео)

Як підняти українську економіку, подолати корупцію і покращити екологію в державі. Відповідь на питання студенти Дніпра шукали разом із лідером Руху «Справедливість» Валентином Наливайченком.

Наливайченко з молодю Дніпро

«Студентів турбували питання розвитку, питання життя на власній землі, перспективи роботи і гідне ставлення до свого життя. Молоді люди сьогодні навіть не порушували особистих питань. Це — більш чисте і вільне покоління, їх цікавить боротьба з корупцією, якість доріг», — коментує зустріч Наливайченко.

Політик переконаний: в країні має бути нульова толерантність до корупції і прозора економічна політика. А головне – змін має прагнути все суспільство, особливо – молодь.

Молодь Дніпро

«Задоволений, що почув позицію Валентина Олександровича стосовно того, що молодь повинна бути залучена до усіх ключових процесів і треба об”єднуватися з іншими політичними організаціями та рухами заради лобіювання тих чи інших питань», — розповів журналістам заступник голови громадської організації «Молодь Дніпра» Дмитро Твердохліб.

Валентин Наливайчеко закликав студентів не бути байдужими й почати зміни з себе. Лише тоді Україна стане країною, в якій захоче жити молодь.