На Полтавщині продовжується бандитський тиск на антикорупційних активістів

26 лютого о 2:20 ночі невідомі вчинили напад на помешкання депутата Бутенківської ОТГ (Полтавщина) від Руху «Справедливість» Павла Гунжеля. В приватному будинку, де проживає депутат з дружиною та двома неповнолітніми дітьми, зловмисники почали бити вікна, перед цим вимкнувши вуличне освітлення.

Полтава Гунжель 2

Шибки в будинку повибивали кирпичинами

Полтава Гунжель 3
Постраждалий це пов’язує з тим, що він 23 лютого оприлюднив документи, які розкривають злочинну схему розкрадання бюджетних коштів представниками партії БПП — головою ОТГ паном Скрильником та його командою.

Після засідання комісії, прямо в приміщенні сільської ради, заступник голови ОТГ та член громадського формування почали погрожувати Гунжелю за викладену на засіданні інформацію розправою, накинулися з кулаками і почали бити. Депутат змушений був звернутися до поліції. За нападом на помешкання та побиттям стоять одні й ті ж самі люди — представники місцевої влади від БПП, які й далі хочуть безкарно красти, впевнений постраждалий.
Полтава РК 2
Полтава РК 3
Рух «Справедливість» категорично засуджує будь-який тиск на антикорупційних активістів, тим більше — фізичну розправу. За даним фактом керівник Секретаріату Руху «Справедливість» Руслан Колєсніков звернувся з вимогою оперативного та неупередженого розслідування до Національної поліції України.
Полтава РК

«Ця банда, знана в народі як БПП, продовжила тиснути на нашого депутата з метою змусити його припинити роботу. Хочу сказати, що вони ще не зрозуміли, з ким мають справу. Ми не те, що не зупинимось, ми будемо їх саджати сотнями!», — написав Колєсніков на своїй сторінці у Фейсбук, оприлюднивши лист до Нацполіції.
Автор: Ярослав Журавель, Юля Мельник
Фото: прес-служба Полтавської обласної організації Руху «Справедливість»