Заява Байдена – національний сором України, — М. Лубківський

Слова екс-віце-президента Джозефа Байдена, в якій він назвав екс-генпрокурора Віктора Шокіна «сучим сином», — це наш національний сором. Так прокоментував заяву Байдена радник із міжнародних питань Руху «Справедливість», дипломат Маркіян Лубківський в ефірі «Великого вечора» на телеканалі NEWSONE.

«Мені було образливо чути ці слова. Образливо не за те, що були сказані в бік Шокіна. Образливо тому, що американські партнери вимушені використовувати такі неприглядні епітети. І ця заява Байдена підтверджує ще раз те, що, на жаль, наша нинішня українська влада чує мову лише ультиматумів. І це був головний меседж, який передав у своїй промові наш американський друг. Я хочу наголосити: Джо Байден – великий друг України. Він – друг саме українського народу, а не української влади», — зауважив Лубківський.

Недоговороспроможність, брехливість, корумпованість – це ті синоніми, які часто в розмовах з міжнародними партнерами звучать і характеризують сьогодні нашу владу, заявив дипломат. І Байден – один з тих, кого ця влада обдурила. А для американського політичного істеблішменту принципи – не пусті слова.