Порошенку доведеться прийняти правила гри

152257

Назар Приходько, громадський діяч, волонтер

Найсмішніше у ситуації з документами Порошенка те, що спростування щодо них вийшло спочатку на сайті «Громадського» з посиланням на офіційну сторінку Адміністрації Президента, а вже потім — на офіційній сторінці прес-служби АП.

Проте, я ще раз підкреслюю: навіть якщо лист на директора ФСБ із фразою «к антироссийской капмании Президента Ющенко не имею отношения», а також «обязательство не принимать участие в деятельности против интересов РФ» — правда, то нічого дивного.

Цікаво інше: я вчора написав, що в світлі заяви Мєдвєдчука, який заявив що БПП (читай Порошенку) для збереження влади потрібно боротися з зовнішнім управлінням США всередині країни, слід очікувати нових атак на НАБУ, САП, антикорупційних активістів та політиків, які зорієнтовані на республіканську адміністрацію у США, а саме Саакашвілі, Наливайченко, Чумака та інших.Так от: заява Мєдвєдчука вийшла на декілька годин раніше за документи опубліковані «Руставі-2», що є близьким до Саакашвілі. Себто можна сприймати це як відповідь та сигнал «не на тих напали». Більше того, це тільки перша відповідь.

назао блог

Так от: заява Мєдвєдчука вийшла на декілька годин раніше за документи опубліковані «Руставі-2», що є близьким до Саакашвілі. Себто можна сприймати це як відповідь та сигнал «не на тих напали». Більше того, це тільки перша відповідь.

Треба пам’ятати і про недавній скандал з підконтрольною Голові НБУ Гонтарєвій компанії ICU, яка через офшори вивела з країни 1,5 млрд доларів, вкрадених Януковичем у період з 2012 по 2014 роки.

А хто оприлюднив інформацію про власний офшор Гонтарєвой під назвою «ICU Holdings Limited» ще до публікації «Panama Рapers» з пунктом, що ці гроші згодом використовувавлися для «підняття іміджу НБУ та Кабміну»? Правильно — Наливайченко. Ось відео:

Але і це не найцікавіше: треба не забувати про Гройсмана, який в інтерв’ю саме грузинському Forbes заявив, що «проблема з корупцією в Україні є перебільшеною, а тему розкручують вороги України». Мене не полишає впевненсть в тому, що незабаром ми побачимо компромат і на прем’єра, а також на членів Кабміну, наближених до Гройсмана.

То ж, як-то кажуть, «запасаємось попкорном», бо чим далі — тим цікавіше, адже цей рік — рік старту одразу двох передвиборних кампаній, парламентської та президентської, і Петру Олексійовичу разом з оточенням доведеться прийняти правила гри «пан або пропав».