Рух «Справедливість» і Федерація профспілок «Профспілковий наступ» домовились про співпрацю

«Антикорупційний план» для України підписали сьогодні у Києві рух “Справедливість» та Федерація Профспілок України “Профспілковий наступ”.

До підписання також долучилися представники найбільших всеукраїнських профспілок та громадських організацій, які працюють у сферізнаються у сфері боротьби із корупцією.

План дій є конкретним і розрахований насамперед на агропромислову, земельну та екологічну галузі, — ті що сьогодні найбільше потерпають від свавілля чиновників та корупції.

“В сильній країні завжди сильні профспілки. Натомість в корумпованій країні, завжди несправедливо забувають про тих, хто думає про права простих людей. Мої батьки: мама медсестра і тато, який все життя пропрацював на заводі, — завжди знали, держава їх захистить. Ми з вами робимо одну справу — боремося за гідні умови для людей праці, відстоюємо права українців, не даємо чиновникам забути просту істину — це вони наймані працівники, сервісний центр для нас з вами”,- наголосив голова руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.