Інформацію про збитий пасажирський літак керівництво країни дізналося на засіданні РНБО, — Наливайченко.

Лідер руху «Справедливість» розсекретив інформацію про катастрофу МН 17.

«17 липня, у день теракту МН 17, відбувалося засідання РНБО і все керівництво країни перебувало там», — розповів Наливайченко. Він нагадав, що саме під час цього засідання була оприлюднена оперативна інформація про збиття пасажирського літака над територією Донецької області. З цього і почався похвилинний відлік розслідування і збирання інформації.

«Я розсекречу вам цю інформацію, вздовж кордону тоді стояло 29 батальйонно – тактичних груп збройних сил РФ, розгорнутих у повну бойову готовність. 29 груп лише на ділянці українсько-російський кордону двох областей: Донецької та Луганської», — заявив екс глава СБУ в ефірі Шустер Live.

Наливайченко уточнив, що БТГ – включало в себе різні види військ та озброєнь: мотострілецькі війська, танки, ПЗРК, важке озброєння, артилерія, розвідка, спецназ, диверсійні групи. Одна група – нараховувала від 600 до 1000 бійців. За даними контррозвідки, на кордоні тоді перебувало до 25.000 російських військових.

«Тобто це серйозні кулаки. Таких кулаків тільки вздовж кордону двох областей було 29», — підкреслив лідер руху «Справедливість».

Він також розповів, що українська сторона одразу надала усі наявні докази міжнародним партнерам. Аби унеможливити фальсифікацію трагедії.

«Чому два рази на день президент РФ говорив з прем’єром Нідерландів? Та тому, що у мене в кабінеті сидів керівник спецслужб Нідерландів і вже тоді українська сторона представила космічні знімки, де чітко видно уламки літака і загиблих. Все це ми відкрили і прем’єр Нідерландів все це знав. Мав в руках нашу доказову базу», — підкреслив Наливайченко і додав, що все це зробила Україна, аби довести, що теракт було скоєно російськими військовими і російською зброєю.