«Справедливість» за підтримку молоді та спорту

66666Активісти Київської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість» підтримали батьків та дітей-спортсменів у намаганні відстояти в Господарському суді Києва приміщення для занять в спортивному центрі «Чисті серця» (смт Чабани). Долучилися  до підтримки й україно-ізраїльський політолог, інструктор-волонтер, який пройшов службу в піхотній бригаді «Голані» Армії оборони Ізраїлю Цві Арієлі, який  передавав свій бойовий досвід українським військовим, та депутат селищної ради смт Чабани Петро Щербатий.4444

Спортивний центр служив і служить духовно-спортивною базою для розвитку дітей та молоді. Тут також впроваджує програму реабілітації дітей незахищених категорій через спорт. Безкоштовно займатися тут можуть діти з багатодітних, неповних та малозабезпечених сімей, діти-сироти, на сьогодні ще додалася категорія діти-переселенці з Криму та тимчасово окупованих територій Донбасу. Першими відвідувачами спортивного центру «Чисті серця» в 2006 році стали соціальні сироти, напівсироти, безпритульні діти. Мета роботи полягала в тому, щоб залучити дітей, підлітків та молодь до здорового способу життя.

Орендодавець — підпорядковане Чабанівській селищній раді КП — всупереч чинному законодавству не виставило належним чином претензій Міжнародній благодійній організації «Служба порятунку дітей», до складу якої входить спортивний центр «Чисті серця», з детальним і зрозумілим обґрунтуванням розрахунку вартості заборгованості за оренду та утримання території, а відразу подали до суду, позбавивши фактично законного права на досудове врегулювання справи.

Дякуючи неупередженості судді Господарського суду Києва Сергія Щербакова, який ретельно вивчив ситуацію, розглянув надані представником відповідача — юристом Руху «Справедливість» Олександром Збанацьким викладені в клопотаннях докази та переніс засідання на 7 вересня цього року з умовою підготувати та надіслати відзив на позовну заяву комунального підприємства  «Чабанівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області з наданням відповідних документів, справедливість замайоріла на горизонті.

Представникам КП та Міжнародної благодійнійної організації  МБО «Служба порятунку дітей» необхідно провести спільну та детальну звірку проведених оплат та сум заборгованості, з урахуванням строку позовної давності, про що неодноразово в своїх листах до комунального підприємства і просила «Служба порятунку дітей». Як і в клопотаннях, що розглядались в суді, так і в письмовій відповіді комунальному підприємству МБО «Служба порятунку дітей» гарантувала погасити визначену та погоджену обома сторонами суму заборгованості.

1111

Активісти Київської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість»  та представники спортивного центру «Чисті серця» покладають надію на конструктивну роботу з боку підприємств та підрозділів, підпорядкованих Чабанівській селищній раді, задля продовження виконання сторонами умов договору, згідно якого в орендованому приміщенні тренується молоде покоління смт Чабани.5555

Можливість підвищення рівня фізичного і духовного здоров’я молоді через функціонування закладів для занять різними напрямками самозахисту, фізкультурою і масовим спортом дає можливість формуванню всебічно фізично розвиненої, національно-свідомої і суспільно-активної молоді, спроможної зміцніти національну безпеку і міжнародний авторитет суверенної Української держави.