Міністр оборони відзначив нагородами 31 добровольця ПДМШ

Групу медиків Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова відзначили нагородами Міністра оборони України, генерал-лейтенанта Степана Полторака «за значний особистий внесок у надання спеціалізованої медичної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України», які беруть участь в Антитерористичній операції.

У наказі № 453, підписаному міністром 4 липня цього року, також відзначено «зразкове виконання службового обов’язку» медиками-добровольцями та «виявлений при цьому високий професіоналізм».

Нагрудним «Знаком пошани» та медаллю «За сприяння Збройним Силам України» за цим наказом відзначено разом 31 пироговця. Після того, як нагороди та посвідчення передали до офісу ПДМШ, перші нагороди вручили чотирьом із них, які в понеділок були в офісі: «Знак пошани» – голові Наглядової Ради ПДМШ Олегу Шибі, президенту Геннадію Друзенку та віце-президенту з питань логістики Ігорю Буйволу, медаль «За сприяння Збройним Силам України» – виконавчому директору БО «БФ «ПДМШ ім. Миколи Пирогова» Тамілі Данілевській.

Решту нагород відправлять або за місцем постійної роботи, або за місцем ротації в зоні АТО. З повним списком нагороджених можна ознайомитися з витягу із наказу.

Ініціатором нагородження медиків-добровольців ПДМШ став народний депутат Юрій Бублик, який відправив відповідний запит Міністру оборони. Про це він повідомив у своєму блозі.

https://drive.google.com/open?id=0BzhCGvs5DWLXV2NJWTYtYUFySGs

Теги: ПДМШ