Сотня Наливайченка. Політик зібрав у Рівному перших 100 депутатів різних рівнів від “Справедливості”

Партія “Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість” ухвалила рішення йти на вибори як у місцеві органи влади, так і на парламентські, навіть якщо вони будуть позачерговими.

На Форум Руху “Справедливість”, який проходить у Рівному, з’їхалися депутати місцевих рад та депутати щойно створених об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Загалом — понад сто обранців.

“Нашій партії всього рік, але ми вже маємо підтримку українців. І це довели результати перших виборів до ОТГ. Наша команда пишається тим, що нашим кандидатам вдалося не лише подолати прохідний бар’єр, а й випередити парламентські партії, а в окремих громадах — взяти більшість представницьких мандатів в місцевих радах. Наприклад, у Млинівській ОТГ (Рівненська область, — ред.) Рух “Справедливість” користується найбільшою довірою серед інших політичних сил і отримала 58% підтримки виборців. А на Тальнівщині (Черкаська область, — ред.), де наша команда вступила в боротьбу за півтора місяці до дня голосування, отримала 15.38%!” – зазначив під час Форуму заступник лідера партії Валентина Наливайченка Руслан Колєсніков.

Депутати “Справедливості” запевняють, що не відступлять у своїй роботі від принципів, виголошених лідером Руху Валентином Наливайченком: Справедливість. Чесність. Відповідальність.

“Країна має бути перезавантажена. Перезавантажена на принципах Закону, Справедливості та Патріотизму. Наша команда, йдучи у владу. Бере на себе відповідальність за ті зміни, які впроваджує, і ми готові звітувати перед тими, хто довірив комнаді Руху “Справедливість” – заявив Валентин Наливайченко на Форумі у Рівному.