Наливайченко вимагає вдосконалення процедури перетину західного кордону України

photo5918019915602831785Процедура перетину західного кордону України нашими громадянинами на автомобільному транспорті є суцільним приниженням і має бути суттєво вдосконалена. Про це заявив лідер руху «Справедливість» Валентин  Наливайченко, перебуваючи в Ужгороді.
«Це дуже добре, що Європейський Союз відкрив двері для українців, скасувавши візи, але недостатня кількість переходів з країнами ЄС, передусім Польщею, Угорщиною та Румунією, відсутність якісних і широких доріг та слабкий менеджмент на самих переходах перетворюють процес в’їзду українців до країн ЄС на неабияке випробування»,-зауважив політик.
На його переконання, країна має порвати з радянською традицією приниження власних громадян на кордоні. Наші прикордонники і митники мають працювати для людей, а не навпаки.
«Людей не треба виганяти з автівок і автобусів для перевірки: віддав у віконце паспорт — одержав штамп — їдеш далі. Є потреба — авто ставиться набік і проводиться перевірка. Українці не повинні чекати годинами в довжелезних колонах на десятки чи навіть сотні машин»,- наголосив Наливайченко.
На переконання лідера руху «Справедливість», українська влада у питаннях покращення ситуації на західних кордонах нашої держави має діяти синхронно із європейськими партнерами. А саме: створити комфортні умови для українців і розвантажити кордон.
«Треба відкрити більше десяти додаткових переходів. Західні європейці до цього готові. Справа — за українською владою»- заявив політик.