Реформа СБУ пропонувалася ще два роки тому-Наливайченко

Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко закликав реформувати СБУ не на словах, а по-справжньому, на ділі. Про це політик заявив у Рівному, де перебуває з візитом.

image

 

«На часі не концепції, а швидкі зміни до законодавства, які полягають у наступному: разом з міжнародними партнерами створити дієвий бойовий антитерористичний центр, максимально розвивати контррозвідувальну діяльність», — наголосив він.

За словами екс-очільника СБУ – це відомство має стати ефективною контррозвідкою і дієвим антитерористичним органом! З нього потрібно прибрати слідство, економіку та інші непотрібні функції.

Наливайченко нагадав, що згадані реформи і, відповідно, зміни до законодавства він пропонував президенту Порошенку ще у жовтні 2014 року.

«Сьогодні президент Порошенко оголосив, що «Рада національної безпеки і оборони розгляне концепцію реформування Служби безпеки України». http://www.president.gov.ua/…/rada-nacionalnoyi-bezpeki-ta-…
За словами президента, «передбачається, що окремі функції СБУ, не властиві класичній спецслужбі, буде поступово передано іншим правоохоронним органам. Зокрема, розслідування окремих службових злочинів і злочинів, скоєних злочинними організаціями, перейдуть до компетенції НАБУ, ДБР і Національної поліції. При цьому П.Порошенко зазначив, що «СБУ залишиться головним контррозвідувальним відомством України», — підкреслив політик.

Також він привітав співробітників СБУ з професійним святом і ювілеєм. Побажав їм бути фаховими, патріотичними, відданими українському народу і присязі!