Скасування мораторію на експорт лісу-кругляка є злочинним наміром і аферою влади, — Наливайченко

Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко вимагає від Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України дати експертну оцінку наслідків скасування мораторію на експорт лісу-кругляка.

16819373_1037315006401094_371459406022338634_o

Про це він заявив виданню LB.ua. Також колишній очильник СБУ закликав розпочати кримінальні провадження щодо осіб, які планують здійснити злочин в системі економічної безпеки держави.

Він вимагає звернути особливу увагу на ймовірні порушення законів України та норм регламенту ВРУ під час спроб «просування» цієї антиукраїнської авантюри через парламент.

«Застерігаємо народних депутатів України від підтримки законопроекту щодо скасування діючого мораторію. Ми уважно стежимо за порядком денним роботи парламенту і будемо поіменно фіксувати усі голосування!», — підкреслив лідер руху «Справедливість».

Наливайченко також звернувся до європейських партнерів із закликом «бути мудрими та щирими у своїх намірах».

На його думку, неможливо, з одного боку, закликати українську владу до боротьби із корупцією, а з іншого боку – підштовхувати до створення нових корупційних схем та чергового пограбунку власного народу.

«Чому велика кількість європейських країн має законодавчу заборону на експорт лісу, а від України ви вимагаєте протилежного?!… Між партнерами такого бути не повинно!», — підкреслив він.

Наливайченко закликав уряд, врахувати сумний досвід попередників та перестати випробовувати терпіння українського народу. Він ініціює підписання Меморандуму із представниками підприємств деревообробної галузі, який гарантує подальше нарощування внутрішнього виробництва та приведення ринку деревини у цивілізований стан.

«Справедливість» вважає ситуацію навколо мораторію на експорт деревини показовою і принциповою… Якщо будуть проігноровані національні інтереси і влада піде всупереч вимогам української громади – завтра, за цією ж схемою може бути скасовано мораторій на продаж землі і вкрадено найцінніше народне багатство», — наголосив лідер руху «Справедливість».