БРСМ не доплатила державі 200 млн.гривень

Валентин Наливайченко продемонстрував в ефірі телеканалу Інтер ексклюзивні документи по справі компанії «БРСМ – Нафта»

Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко прокоментував обшуки в компанії БРСМ, ініційовані ГПУ та фіскальною службою. Він підкреслив, що ця компанія спричинила державі збитки на значно більшу суму, ніж декларують сьогодні очільники ГПУ.

На підтвердження своїх слів екс-голова СБУ надав ексклюзивні матеріали. Там йдеться, що тіньові схеми і обрудки на цій нафтобазі свого часу були розслідувані та лише на податках країна недоотримала понад 200 млн.гривень!

На думку лідера руху «Справедливість» скандали навколо «БРСМ-Нафти» вщухнуть тоді, коли на лаві підсудних опиняться не тільки ті, хто через незаконну реалізацію нафтопродуктів завдав державі збитків в особливо великому розмірі, а й ті, хто кришував цей прибутковий бізнес.

«Небезпека в тому, що кришування, злочинне, нафтопереробного бізнесу, нафтопереробних підприємств відбувається по всій країні. А це і колишній заступник Генпрокурора і міністри українського уряду, які наживалися на біді людей», — заявив Валентин Наливайченко.

Екс- голова СБУ закликав не забувати про жахливу пожежу, яка забрала життя людей і отруїла землі. На його думку ГПУ треба негайно відновити провадження за статтею «Екоцид», а сім‘ї загиблих пожежників мають отримати статус «потерпілих». Гідне відшкодування компанія має сплатити зі своїх офшорів. «Їх  у «БРСМ – Нафта»- кілька і ми знаємо, хто за ними стоїть. Гроші мають бути повернуті в Україну і сплачені постраждалим», — підкреслив голова руху «Справедливість».