Наливайченко: Для мене особливу важливість становлять законопроєкти, які посилюють соціальний захист громадян

Народний депутат, лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко продовжить роботу над соціальними законопроєктами. Про це він сказав, коментуючи початок нової сесії Верховної Ради.

«Для мене особливу важливість становлять законопроєкти, які посилюють соціальний захист громадян. Як співавтор проєктів таких законів, впевнений, що вони підвищать якість життя українців на рідній землі. І так, в них немає популізму, а є конкретні і цілком реальні для впровадження пропозиції», — сказав Валентин Наливайченко і,
як приклад, навів кілька таких проєктів законів.

✅ Уже ухвалений Радою у першому читанні законопроєкт №2031 про підвищення особам з інвалідністю з дитинства надбавки на догляд.

✅ Прийняття проєкту №2024 дасть можливість збільшити державну допомогу для сімей з тяжкохворими дітьми.

✅ Законопроєкт №2032 передбачає збільшення відпустки після пологів до 70 днів, а в у деяких випадках – до 90. Передбачено також підвищення мінімального розміру допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.

✅ Законопроєкт №2016 відновлює пільги та збільшує допомогу військовослужбовцям, військовозобов’язаним, резервістам та членам їх сімей.

✅ Підвищення допомоги з безробіття для учасників АТО та інших ветеранів війни з чотирикратного до шестикратного розміру прожиткового мінімуму передбачає проєкт закону №2017.

✅ Законопроєкт № 2020 ліквідовує несправедливу практику подвійного стягнення банками комісійних платежів при оплаті споживачами комунальних послуг.

✅ Законопроєкти №2028 і №2029 передбачають підвищення оплати праці та додаткові пільги для наших медиків та освітян. Детально виписані преференції для тих, хто працює у селах.