Контрабандисти у владі грабують країну на мільярди доларів — Наливайченко

Щодня на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходить програма «Час Справедливості», де кандидат в Президенти України Валентин Наливайченко відповідатиме на питання, що задають йому в соцмережах.

Пане Валентине, просять Вас прокоментувати таку новину: Кабінет міністрів оголосив конкурс на посаду голів Державної податкової та Державної митної служб. Чому на початку влада звела ці служби в одне відомство, а потім розділяє? І чи взагалі воно потрібно, бо корупція, корупція і ще раз корупція?

Більше трьох років нема керівника митниці, більше двох років нема керівника фіскальної служби. Як ви думаєте, чому? Тому що контрабанда процвітає, збитки української економіки сягають мільярдів доларів, втрачених з наших зарплат, з наших пенсій. Це ж розкрадають контрабандисти, які і є у владі. І саме тому нема керівника митниці. Фіскальна служба: два керівники – корупціонери, порушувалися кримінальні провадження і жоден не покараний.

Тому я стверджую – відсутність керівників митниці та фіскальної служби означало і означає для нинішнього клану у владі ручне управління, ручне грабування країни. Тому зараз запізно для цієї влади розповідати, брехати нам, що вони колись там проведуть конкурс.

Скоро буде зовсім по-іншому. По-перше, будуть очищена і податкова, і митні служби від корупціонерів. По-друге, ми переведемо роботу і митниці, і фіскальної служби на європейські стандарти: електронний уряд, електронна митниця, електронне податкове декларування і ніякого втручання в роботу бізнесу, ніякого переслідування українських підприємців, ніякого здирництва і ніякої корупції. Ось за яку митницю та податкову службу я виступаю. Більше того, я знаю, як це зробити. Такі митниці та податкові працюють в Естонії, Фінляндії, в кожній північній країні. А саме ці країни є найменш корумпованими і найбільш заможними. Там рівень життя – найвищий у світі. Саме тому, що у них нема корупції ні на митниці, ні у фіскальній службі, ні в прем’єр-міністра, ні в президента.

Ви маєте можливість задати свої запитання Валентину Наливайченку в його соцмережах:
Facebook — @Nalyvaichenko.valentyn
Instagram – nalyvaichenkovalentyn
Telegram — https://t.me/nalyvaichenko