“Влада заборгувала українцям!” – Валентин Наливайченко у Львові

“Настав час, коли держава повинна повертати громадянам. Я переконаний, що забагато вже заборгувала влада українцям. Тому настав час справедливо повертати кожному своє. Для цього потрібно діяти”.

З такими словами 11 березня звернувся до львів’ян, зокрема до працівників одного з центральних ринків Львова, кандидат у Президенти України Валентин Наливайченко.

photo_2019-03-11_10-33-38-1024x767

“Мені сьогодні вдалось поспілкуватись з львів’янами і я почув від них те, що їх найбільше турбує. По-перше, це тарифи на комунальні послуги, які неспівмірні із зарплатнею. Щодо цього питання, то моя позиція чітка — України повинна збільшити кількість власного видобутку газу, аби нам не приходили квитанції з космічними цифрами.

По-друге, то до мене звернулись продавчині, яких турбує незахищеність підприємців, зокрема, малого бізнесу. У житті я дотримуюсь такої думки, що держава повинна поважати своїх працівників. У свою чергу, президент повинен гарантувати справедливість та безпеку праці. Для цього я подав свою кандидатуру на вибори.

Як ніхто інший розумію, що малому бізнесу вкрай необхідні гарантії їх прав. Я усвідомлюю те, що держава зобов’язана створити усі необхідні умови, які у подальшому стануть фундаментом для розвитку економіки країни.

Найголовніше — це добитись для приватних підприємців зниження кредитних відсотків. Зменшити для роботодавців оподаткування фонду заробітної плати, тобто соціальний внесок, щоб люди мали змогу офіційно платити гідну зарплату своїм працівникам. Тут також варто говорити про ще одну складу успішного розвитку малого бізнесу — це захист. Наприклад, власності, реєстрів, захист від несправедливих та незаконних дій силовиків та правоохоронних органів”, —  розповів у коментарі Гал-інфо Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, що Наливайченко Валентин Олександрович – кандидат у Президенти України, делегований від партії “Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість”.

8 січня 2019 року його кандидатуру офіційно зареєстрували у ЦВК.

Джерело: https://galinfo.com.ua/news/zabagato_vzhe_zaborguvala_vlada_ukraintsyam__nalyvaychenko_zvernuvsya_do_lvivyan_310269.html