Валентина Наливайченка висунуто кандидатом на пост Президента України

Делегати всеукраїнського з’їзду партії «Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» сьогодні, 3 січня, одноголосно проголосували за кандидатуру свого лідера Валентина Наливайченка як кандидата на наступних виборах Президента України, що відбудуться 31 березня ц.р.

IMG_2202 (1)

Подякувавши учасникам з’їзду за довіру, Валентин Наливайченко заявив, що «йде в президенти не заради крісла, а задля людей». У своїй діяльності на посаді президента Наливайченко обіцяє спиратися лише на власний народ і на закон. За його словами, «усі мають бути рівними перед законом: і президент, і звичайний громадянин», — переконаний він.

Наливайченко переконаний, що «президент має бути для всіх громадян України еталоном чесності, добропорядності та некорумпованості. Президент не має права красти і брехати», — наголошує він.

Наливайченко відмовиться від президентського імунітету та привілеїв і одразу після обрання главою держави внесе до парламенту проект Закону про імпічмент президента. Він також обіцяє позбавити недоторканності і привілеїв народних депутатів та суддів.

«Функція президента — служити людям, а не ховатися від них за стінами власної канцелярії та імунітетом», — підкреслює політик.

За словами Наливайченка, «як президент він ніколи не допустить свавілля і корупції з боку інших гілок влади».

Своїми першочерговими задачами на посаді глави держави кандидат у президенти України вважає відновлення миру, знищення корупції та повернення країни на шлях розвитку.

Наливайченко заявив про готовність одразу після свого обрання президентом України запустити роботу Антикорупційного суду.

Фото 3