Такі місця як Лисоня, як Маківка, Конюхи та Гаімаки роблять Україну сильнішою, — Наливайченко

Лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко взяв участь у заходах з нагоди 100-річчя боїв на горі Лисоня, що на Тернопільщині. Він зізнається: сюди його привела славетна дата і він радий бути в команді однодумців — «тих хто розуміє важливість її для української Незалежності».

image

Бої за гору Лисоня вважаються найкривавішими в історії героїчної боротьби куренів січових стрільців. Саме тут загони молодої генерації українців вступили у нерівний бій із російською армією. У тих боях українські воїни проявили неабияку мужність. Показали приклад, як українські герої можуть протистояти агресору.

image

«Звідки такі історії захисту вже в новітній історії Незалежної України? Звідки в наших дітей така мотивація рішучість і сміливість? Звідси — з Лисоні. Не дали ще на початку становлення Держави зруйнувати цю гору і пам’ять про неї. І ось тепер такі місця роблять Україну сильнішою. Це на генетичному рівні з‘являється», — заявив В. Наливайченко.

image

Він підкреслив, що кожного разу приїздить на Лисоню вшанувати пам’ять про нескорених УССців, які ціною власного життя зупинили ворога. «Лисоня, Конюхи, Маківка, Гаімаки — це трагічна і, водночас, звитяжна географія нашої національної гідності і слави! Слов’янськ, Іловайськ, Дебальцево, Донецький аеропорт — це криваві, але й героїчні координати нашого сьогодення, бо наша боротьба за свободу далеко не закінчена», — вважає лідер Руху «Справедливість».

image