Президент має твердо сказати: Ми знаємо, що робити, і ми діятимемо!

Народний депутат, лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко оприлюднив План дій, який кілька днів тому направив президенту Володимиру Зеленському.

«Сьогодні на зустріч нормандської четвірки в Парижі кожен з учасників приїде у непростому настрої», — зауважив Наливайченко.

«Президент Франції Макрон після масового страйку та транспортного колапсу в країні, в тому числі, в Парижі. Канцлер Німеччини Меркель після вбивства в Берліні чеченського біженця спецслужбами РФ та відвідання концтабору Освенцім. Президент Росії після чергового «союзу» з Білоруссю в Сочі, де пропала повністю електрика, а президент Лукашенко так і не підписав жодного союзного документа», — зазначив політик.

У нашій країні жалоба: більше десяти людей загинули в пожежі в Одесі, один захисник загинув та двоє поранені на фронті за останню добу.

«Президенту України Зеленському за дві години треба твердо сказати: Ми знаємо, що робити. І ми будемо діяти! Оприлюднюю, друзі, План дій, який 5 днів тому ми направили президенту Зеленському», — зазначив Наливайченко.

лист-701x1024

план-1--717x1024

план-2--718x1024

план-3--718x1024

план-4--722x1024