Змусимо Кабінет міністрів України виконувати свої зобов’язання!

Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість» підтримує справедливі вимоги учасника АТО, мешканця Чернігова Володимир Шинкаренко. Він через суд вимагає визнати протиправною бездіяльність Кабінету міністрів України.

«ЗАКЛИКАЄМО усіх небайдужих громадян долучитись до пікету. Підтримаємо захисників України у боротьбі за справедливість!

Воїни української армії гідно виконували та продовжують виконувати свій священний обов’язок у війні з московськими окупантами. То чому ж Кабінет міністрів України не виконує свої зобов’язання перед нашими героями? Керівництво країни більше року тому взяло на себе зобов’язання надавати державну підтримку у здобутті освіти ветеранами АТО», — написав на своїй сторінці у фейсбук заступник керівника ромадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Руслан Колєсніков.

Це світова практика – допомагати людям, які проливали кров за свою Батьківщину у здобутті освіти та інтеграції в цивільне життя. Відповідний Закон України, прийнятий Верховною Радою та опублікований в газеті «Голос України» ще 5 червня 2015 року, пише у своїй позовній заяві Володимир Шинкаренко.

pozov_1

Але за рік що минув Кабінет міністрів України так і не спромігся затвердити порядок та умови надання державної підтримки для здобуття освіти учасникам бойових дій та їхнім дітям, як і дітям тих, що втратили годувальника на війні.
Пікет відбудеться у понеділок, 4 липня 2016 р., о 14:30 за адресою: м. Київ, вул. Петра Болбочана, 8 (корпус 1). «Разом змусимо чиновників працювати, а не займатись деребаном державних коштів!» — закликає Руслан Колєсніков та команда громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість».