Рух Наливайченка «Справедливість» за екологічно чисте Запоріжжя

IMG_1291У протигазах вони тримають плакати з написами «Вітаємо у Запоріжжі», «Скажи «Ні!» заводським викидам», «Маєте совість!». Так зустрічали активісти біля виставкового комплексу, де за підтримки міської влади проходить спеціалізований екологічний форум, його учасників. Так вони намагаються привернути увагу до проблеми промислового забруднення повітря та не дати перетворити сам захід на формальний піар на екологічній темі.

Також учасники мітингу передали заступнику міського голови Валерію Еделєву як модератору еко-форуму звернення з вимогою знайти з місцевого бюджету кошти на обладнання працюючих в місті постів Гідромету сучасними системами безперервного моніторингу основних забруднюючих речовин повітря, забезпечити публікацію даних моніторингу в он-лайн режимі на сайті міськради та відновити роботу незалежної екологічної лабораторії у Запоріжжі за участі громадськості.IMG_1283

Ця резолюція з мітингу 15-го року, розповідають у обласній організації Руху Наливайченка «Справедливість». Тоді під стінами запорізької мерії протестувало більше тисячі людей. Документ, переданий активістами Руху заступнику міського голови під час еко-форуму, також містить звернення до народних депутатів від Запоріжжя з вимогою ініціювати проведення незалежного екологічного аудиту основних підприємств-забруднювачів.

Запорізький «Еко-форум» триватиме з 30 травня по 1 червня. У відкритті заходу мали взяти заступник міністра екології Микола Кузьо, заступник міністра освіти та науки Володимир Ковтунець та заступник профільного комітету Верховної Ради Анатолій Дирів, втім представники центральних органів влади на заході не були присутні.

IMG_1316
IMG_1307
Теги: Запоріжжя