У Попасній завершив роботу черговий «медичний десант» ПДМШ

З четверга до суботи в Попасній працював черговий «медичний десант» Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова. Приїзд 8-ми лікарів-добровольців із Києва до міста на Луганщині для надання медично-консультативної допомоги ПДМШ організував разом із благодійним фондом «Громадська Ініціатива».

До команди увійшли 4-ри лікарі «Науково-практичного центру профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами – ревматолог, кардіолог, анестезіолог і судинний хірург, ортопед-травматолог з Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1, доцент кафедри акушерства і гінекології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця та отоларинголог із Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

23755258_360411201086971_6419268730276534291_n

Як написав для «Медпросвіти» віце-президент та медичний директор ПДМШ Дмитро Вернигор, «тут [у Попасній] нас уже знають, нам довіряють, і, що важливо, до наших докторів прагнуть потрапити люди, бо ми забезпечуємо високий професіоналізм лікарської допомоги. Ми чудово розуміємо, що такими «наїздами» не вирішимо всіх проблем, але намагаємося у стислі строки забезпечити людям можливість отримати консультацію необхідних спеціалістів. Їх тут немає – та й не може бути на районному рівні».