Ми змусили правоохоронні органи реагувати

В. Наливайченко про сьогоднішні обшуки в компанії «БРСМ Нафта».

Лідер руху «Справедливість» В. Наливайченко відреагував на сьогоднішню заяву генпрокурора Ю.Луценка про обшуки в компанії «БРСМ – нафта».

На думку колишнього голови СБУ, сьогоднішні обшуки у компанії «БРСМ-Нафта» в рамках справи про ухилення від сплати близько 1 млрд. грн податків сталися завдяки об’єднаному громадському тиску який змусив владу реагувати.

Наливайченко привітав зусилля генерального прокурора Юрія Луценка, спрямовані на відновлення справедливості через доведення справи до суду!
«Його сьогоднішні дії підтримую ще й тому, що СБУ у 2015 році порушила кримінальне провадження за статтею «Екоцид», яке було упереджено закрито колишнім керівництвом ГПУ», — написав політик в своєму фейсбуці.

Наливайченко висловив переконання, що виявлені СБУ ще у червні 2015 року зареєстровані в африканському Белізі офшорні фірми «Мелліан Менеджмент ЛТД» і «Бейрок Файненс Лімітед», пов’язані з власниками групи «БРСМ-Нафта». Тому мають відшкодувати родинам загиблих та постраждалим від катастрофи непоправні втрати!

Всупереч корумпованим судам, які не визнали потерпілими загиблих рятувальників
«Ми не зупинимося і доведемо справу до кінця»!- пообіцяв лідер руху «Справедливість».