Більше за Україну у протистоянні агресору не зробив ніхто — посол Фрід

photo_2017-11-15_22-09-30«Україна самотужки зуміла зупинити пряму російську агресію. Більше за Україну у протистоянні Росії не зробив ніхто!»

Про це під час зустрічі у Вашингтоні з лідером «Справедливості» Валентином Наливайченком і радником з міжнародних питань цього руху послом Маркіяном Лубківським заявив аналітик «Atlantic council», колишній координатор Держдепараменту США із санкцій проти Росії посол Деніел Фрід.

Відомий американський дипломат і аналітик, наполягає на збереженні та посиленні санкцій проти РФ.»Політика санкцій щодо Кремля має бути продовжена, а самі санкції розширені», — переконаний він.
За словами Фріда, «Росія хоче забрати українську незалежність, перетворивши її на залежність! Але цього не допустить сам український народ за підтримки міжнародного співтовариства і американських партнерів», — наголосив дипломат.
«З такими професійними американськими дипломатами як посол Фрід ми працюємо і обговорюємо необхідність посилення і розширення санкцій для того, щоб російський агресор вийшов з України. Щоб нарешті зупинилося насильство, були повернуті всі заручники і без жодних передумов. Всі українські громадяни, наші політв’язні, які перебувають на території Росії або на тимчасово окупованих територіях мають бути звільнені з полону»,- зазначив на зустрічі Валентин Наливайченко.

 photo_2017-11-18_12-02-10 (2) photo_2017-11-18_12-02-10 (3) photo_2017-11-18_12-02-10