Вибори до ОТГ: вже близько двохсот депутатів від Руху «Справедливість» представлятимуть інтереси громад на місцях

фото СправедливістьОфіційних результатів виборів до ОТГ 29 жовтня 2017 року ще немає, однак, за паралельним підрахунком голосів, Рух «Справедливість» має один із найвищих результатів серед позапарламентських, нових політичних сил — 20% кандидатів від партії Наливайченка перемогли на цих виборах. Команда Руху  висувала своїх кандидатів у 36 ОТГ (12 регіонів України). Наразі «Справедливість» посіла друге місце серед політсил, що не представлені у Верховній Раді.

Уже можна робити певні висновки за попередніми результатами виборів та аналізом самого процесу голосування: методи роботи влади не змінилися з часів Януковича. Кандидати від олігархічних проектів систематично купують голоси, намагаються зірвати вибори на дільницях, де результат не виправдовує їхніх очікувань, залякують кандидатів та виборців.

Спостерігачі від Руху «Справедливість» зафіксували всі численні порушення – так звані «каруселі», підкупи, незаконна агітація, сторонні люди на дільницях, видача бюлетенів без документів. Усі задокументовані факти передані до правоохоронних органів України та нашим міжнародним партнерам.

«Сьогодні є такий результат від людей: величезна недовіра до влади і очевидний успіх нових опозиційних сил, до яких належить і Рух «Справедливість». Хочу подякувати команді, адже ми маємо один з найвищих результатів серед непарламентських, нових політичних сил — 20% наших кандидатів перемогли на виборах», — прокоментував перебіг та результати виборів лідер партії Валентин Наливайченко.

_DSC6728Ще один висновок, засвідчений результатами цих виборів, — величезна недовіра до партій взагалі. Лідери політсил можуть скільки завгодно сперечатись про перемогу їхніх кандидатів, але більше за всіх голосів набрали саме самовисуванці.

«Перемагати олігархічні проекти можна. Це довели наші кандидати! Не порушуючи закон, не витрачають мільйони на агітацію та підкуп виборців! Для цього потрібно важко працювати, бути сильними організаційно та жити і працювати справедливо, чесно і не боятися брати на себе відповідальність», — зазначив керівник Секретаріату Руху В. Наливайченка «Справедливість» Руслан Колєсніков.

Отож, результати Руху “Справедливість” доволі показові. Вони говорять про довіру людей до лідера партії Валентина Наливайченка, і, зрозуміло, до тих, хто йде під прапором цієї політичної сили. Адже «Справедливість» чітко позиціонує напрямки своєї діяльності й головні цілі, які ставить перед собою: боротьба з корупцією, як у вищих ешелонах влади, так і в областях та районах, відсторонення бізнесу від влади, зміну виборчого законодавства. А на місцях актив Руху підкріплює партійні позиції реальними справами для громад.