Кандидати у депутати до ОТГ Сумщини від Руху «Справедливість» затвердили план виходу регіону з кризи

Суми 1З 9-ти об’єднаних теріторіальних громад Сумщини Рух Наливайченка «Справедливість» братиме участь в 7-ми. Сьогодні 68 членів та прихильників Руху, які йдуть на вибори, презентували свій план виходу регіону з кризи регіону лідеру Руху Валентину Наливайченку та своїм виборцям.

Сумська команда за короткий термін змогла зібрати достойних людей, за список кандидатів перед мешканцями регіону не соромно. За справедливість та гідність кожного українця на виборах боротимуться:

Наталія Чернявська — голова Буринської районної організації Руху «Справедливість», перший номер у списку кандидатів до Буринської міської ОТГ. Брала активну участь у двох революціях, волонтер, активний член спілки підприємців району і області.

Олена Сіма — голова Сумської районної організації партії Наливайченка. Активна, прямолінійна, проста жінка з народу, підприємець. Завадила несправедливому об’єднанню громад в області.

Тетяна Сидоренко — голова Тростянецької районної організації, Перший номер у списку кандидатів до Тростянецької міської ОТГ, лікар акушер–гінеколог Тростянецької районної лікарні, за 30 років роботи врятувала багато дитячих життів. Почесний громадянин м. Тростянець.

Суми 2«Я вкотре хочу наголосити, що ми маємо бути єдиним кулаком громадського тиску на владу. На тих, хто скористався Революцією Гідності, героїчною боротьбою наших хлопців в АТО, дорвалися до влади і продовжили красти так же, як і ті, кого вигнали з ганьбою з країни. Ця влада має піти, бо вже довела, що діяти ефективно не може. Я закликаю українців підтримати молодих і ініціативних, привести вже врешті-решт до влади тих, хто не боїться брати на себе відповідальність», — наголосив під час зустрічі з кандидатами на вибори керівник Секретаріату Руху «Справедливість» Руслан Колєсніков.

У плані виходу Сумщини з кризи кілька ключових пунктів, серед яких — модернізація житлово-комунального господарства, сприяння створенню і розвитку ОСББ, що допоможе вирішити проблему старих труб водопостачання, жахливої якості води та захмарних тарифів; розробка програми розвитку міського транспорту, втілення якої допоможе частково зняти проблему економічно необґрунтованих тарифвв на проїзд у маршрутках; покращення екологічної ситуації в регіоні шляхом модернізації застарілого обладнання на підприємтсвах.

СумиОкремий пункт плану «Справедливості» для Сумщини — модернізація онкодиспансеру. Адже кожен 5-тий чоловік і кожна 4-та жінка в регіоні мають діагноз “рак”. Онкодиспансер застарілий і неефективний. Побудований з розрахунку на 90 хворих, а приймає по 300 чоловік. У палатах грибок, по 12-14 хворих, ліжка залізні і матраци/подушки гірше, ніж в загальних вагонах поїздів. Медапаратура морально застаріла. Безкоштовних ліків немає. Лідер Руху Валентин Наливайченко неодноразово наголошував: медицина для кожного українця має бути якісною і доступною. І гроші для цього є, владі треба просто перестати красти з держбюджету!

Перебуваючи у Сумах, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко подякував усім добровольцям і волонтерам, усім патріотам: «Дякую усім, хто у буремні трагічні лютий-березень 2014 року не дали проникнути сюди сепаратизму та російській агресії. Допомогли відстояти Сумщину. Захистили кордон — а це майже 700 кілометрів!» — наголосив політик.