Рух «Справедливість» у Рівному молився за загибилими під Іловайськом
Вже традиційно, третій рік поспіль у Рівному Рух “Справедливість” організував спільний молебень за загиблим в Іловайському котлі.
Разом молилися греко-католики, українська церква Київського патріархату та автокефальна церква.
Нині, це наймасштабніша трагедія сучасної історії України. За неофіційними даними, в ті ді загинуло близько тисячі українських солдат та патріотів.
Також, впродовж цілого дня на майдані Незалежності в центрі Рівного стояли пам’ятні світлини тих трагічних подій із телефона їх безпосереднього учасника. За випадком долі, переселенець із Краматорська, який проходив мимо, впізнав на фото свого брата снайпера, який загинув в Іловайському котлі.
Примітно і те, що на зустріч організаторам молебню пішла і поліція. На хвилину мовчання рух автомобілів центром міста було призупинено.
— Ми ініціюємо цей захід кожного року, щоб люди пам’ятали. Влада нині принципово замовчує трагедію Іловайського котла. До цього часу не покарані винні. До цього часу розслідування знаходиться в глухому куті. Все робиться для того, щоб замовчати цю біду, забути про неї. Люди цього не дозволять. Радий, що на заклик прийти і вшанувати Героїв України відгукнулося і прийшло багато людей різних професій, політичних вподобань. Ця трагедія спільна, а не чиясь окрема, – розповів організатор акції, очільник Руху “Справедливість” на Рівненщині Анатолій Сидорук.
Після спільного молебеня, учасники заходу разом поклали квіти до стелли героїв АТО та Майдану біля Свято-Воскресенського собору і прочитали молитву на закладеній два роки тому “Алеї Справедливості” на вул. Набережній.
Рух “Справедливість” Рівненщини дякує поліції за співпрацю, організовану зупинку руху транспорту на хвилину мовчання та охорону громадського порядку.