5000 гривень кожному бійцю-добровольцю – обласні депутати підтримали ініціативу Чернігівського Руху «Справедливість»

Вперше на обласному рівні Чернігівщини Рухом «Справедливість» підняте питання визнання бійців-добровольців учасниками бойових дій та надання їм відповідних соціальних гарантій і пільг.

22 серпня депутати Чернігівської облради підтримали одноголосно обидва ініційовані «Справедливістю» питання – це чергова наша спільна перемога у боротьбі за права і гідні умови життя бійців-добровольців.

Повідомляє керівник Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова.

Це по-перше рішення облради «Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у Чернігівській області на 2017-2018 роки». Нову редакцію цієї Програми, що прийнята депутатами сьогодні, за ініціативи та участі «Справедливості», розроблювали учасники робочої групи із залученням представників Чернігівських облради і ОДА.

Вперше на обласному рівні нами було запропоноване надання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 5000 гривень бійцям-добровольцям, які будуть визначені комісією, у склад якої за пропозицією «Справедливості» ввійшов юрист нашого Руху – Олександр Приходько, як такі, що брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України.

По-друге «Справедливістю» було ініційоване та підтримане депутатами Чернігівської облради звернення до парламенту з пропозицією законодавчого врегулювання визнання бійців-добровольців.

«Рух «Справедливість» – це перш за все десятки тисяч людей по всій Україні, які є волонтерами, учасниками АТО, просто активними громадянами, яким не байдужа доля рідної землі і тих, хто віддав і віддає життя і здоров’я захищаючи її. Тому ми підтримували і продовжуємо усіляко підтримувати захисників України, як на передовій так і тут на «мирній» землі», – додала Оксана Голубова.