«Ми нікому не дозволимо залякувати та бити активістів та членів Руху Наливайченка безнаказанно!» — Р. Колєсніков

Рух «Справедливість» тримає під контролем хід розслідування кримінального провадження по факту побиття свого волонтера з Чернігова Данила Дубініна.

image

Керівник Секретаріату Руху В. Наливайченка «Справедливість» Руслан Колєсніков опублікував на своїй сторінці у фейсбук відповідь Національної поліції у Чернігівській області щодо ходу розслідування по справі пана Данила.

«Ми доб’ємося справедливого покарання тих, хто серед білого дня залякували людей, які їхали до Козельця на зустріч з нашим лідером Валентином Наливайченком, а потім викрали і побили чоловіка, який був за кермом автівки.

Такі їхні дії говорять лише про одне: хтомь нас дуже боїться. І правильно робить! І буде боятися ще більше. Бо ми нікому не дозволимо залякувати та бити наших активістів та членів партії безнаказанно!» — наголосив Руслан Колєсніков.

Нагадаємо, що автобус із прихильниками Руху «Справедивість», які їхали на зустріч із Наливайченком, 21 квітня цього року зупинили невідомі та не пустили до Козельця, перекривши кількома автомобілями трасу з боку Чернігова. Коли люди вийшли з автобуса і почали йти на зустріч з політиком пішки, автомобілі, два джипи почали їх переслідувати, чоловіки спортивною статури, які їхали в авто, погрожували людям. Водія невідомі затягли в свою машину, відібрали паспорт, вивезли за межі Козельця, викинули з машини і побили. За інформацією начальника Козелецького відділу поліції, в інциденті брав активну участь колишній співробітник міліції, який не пройшов переатестацію в поліцію.