Чергова перемога Руху «Справедливість» у відстоюванні прав добровоьців у судах

За підтримки Правого центру Руху «Справедливість» Новозаводський суд Чернігова визнав ще одного добровольця Української Добровольчої Армії («УДА») Євгена Ланька учасником бойових дій на сході країни.

Оскільки державою до цього часу не створено правовий механізм визнання бійців-добровольців, рішення суду є єдиним державним документом, який підтверджує участь добровольця в бойових діях та в подальшому буде підґрунтям для отримання соціальних гарантій.

«Правовий центр, який працює на базі нашої обласної організації Руху «Справедливість», надав безкоштовну юридичну допомогу в підготовці заяви Євгена в суд і підтримував його безпосередньо на судовому засіданні. Наш захисник виконував і зараз виконує свій громадянський обов’язок у зоні проведення АТО. Те, що він у складі окремої тактичної групи «Волинь» «УДА» на посаді стрільця захищав бойові позиції в районі міста Мар’їнка, підтвердили на суді бойові побратими і відомі чернігівські волонтери», — розповіла керівник Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова.

Нагадаємо, за активної юридичної підтримки Руху «Справедливість» Деснянським і Новозаводськи судами Чернігова було встановлено юридичні факти участі уже дев’ятьох добровольців у бойових діях на сході України.