Наливайченко розповів у Львові, за яких умов чекати розвитку України

Львів 3Прорив і розвиток України можливий лише за умови, якщо у владі та в політиці буде якомога більше людей, які поділяють два головних принципи – патріотизм і чесність. У цьому впевнений лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

Якщо хтось зрадить цим принципам, має піти з посади, не заважати справжнім українцям змінювати країну. Про це заявив у Львові під час зустрічі з активом партії, інтелігенцією, представниками громадських організацій політик.
«Ми – інші, пропонуємо українцям іншу модель, іншу команду. Наша платформа є українською і має привести нових людей до влади — від Києва до місцевих органів влади. Їхня робота та діяльність побудована на чітких українських принципах та ідеалах», — зазначив Наливайченко.Львів 2

У активу Руху «Справедливість» не має сумнівів у тому, що в Україні має бути жорстко відділено бізнес від влади. «Ось такі ми — сучасні патріоти! Ми знаємо, що треба насправді зараз зробити у власній країні. Нас об’єднує і спонукає до дій розуміння того, що в нашій державі можна і треба робити все можливе, щоб життя було справедливим. Наше завдання – захищати країну від зовнішнього агресора і всередині країни видаляти ракову пухлину, яка називається «корупція», — наголосив політик.

Валентин Наливайченко підкреслив, що йдеться насамперед про боротьбу з корупцією у вищих ешелонах влади, яка на хвилі Майдану прийшла до правління, але згодом розчарувала українців. Українці розчаровані всюди: від Львова до Києва та Запоріжжя. «Спілкуємося з людьми і чуємо наскільки вони розчаровані тим, що нас знову зрадили», — зазначив Валентин Наливайченко. За його словами, в країні знову запанувала бідність, безнадійність і приниження.

Львів 4Серед національних пріоритетів Руху В. Наливайченка «Справедливість» — інтеграція до Європейського Союзу і НАТО, безпека та соціальна справедливість для кожного українця.

Співпрацювати та змінювати Україну на краще Рух “Справедливість” буде разом із чарівними Надією Кохалевич і Мирославою Кушнір, які представляють обласну Всеукраїнську Лігу українських жінок. Багато спільних планів на майбутнє також окреслили сьогодні з отаманом українського козацтва Всеволодом Іськівом та представниками ГО “Львівська обласна спілка соцзахисту бійців АТО та сімей загиблих”, яку очолює Богдана Сірків.