Рішення Окружного адмінсуду призупинити перейменування проспекту Ватутіна на Шухевича — відволікаючий маневр політиків, — К. Бєдовой

Новина про те, що адміністративний суд заборонив меру Києва Віталію Кличку підписувати і публікувати рішення від 1 червня про перейменування проспекту Ватутіна в проспект Шухевича, сьогодні дуже жваво обговорюється в соціальних мережах та є топ-новиною медіапростору не тільки в Україні, але і в Ізраїлі.

Телеканалу «ILAND» дану ситуацію прокоментував керівник Київської обласної організації Руху В. Наливайченка “Справедливість» Костянтин Бєдовой. Він зазначив, що відволікаючи громадян від політичних, економічних, правових проблем у державі, деякі політичні сили прагнуть дестабілізації країни та наголосив, що сьогодні Україна — це жертва спецоперацій російських спецслужб.

Окрім цього Костянтин Бєдовой повідомив про погрози на свою адресу, звернув увагу на антисемітські настрої, які активізувались з новою силою, але все це аж ніяк не вплинуло і не вплине на його тверду патріотичну позицію.