Наливайченко закликав захистити журналістів-розслідувачів

_IVA6350Останнє розслідування, яке цікавило Павла Шеремета – це корупція на рівні Генеральної прокуратури, зокрема причетність до мільярдних і мільйонних офшорів. Заявив лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко в ефірі політичного ток-шоу «Інша Україна» на телеканалі ZIK.

Він зауважив, що у розслідуванні Шеремета йшлося про колишнього генпрокурора Віктора Шокіна і його заступників.

«Це те, що він мені сказав навесні 2016-го року, перед тим, як його показово вбили», – відзначив Наливайченко.

Екс-голова СБУ погодився із твердженням, що вбивство Шеремета було політичним. «Сталося політичне вбивство і недооцінювати наслідки розслідування цієї справи – згубно!», — наголосив він.

На переконання керівника руху «Справедливість», за наявності політичної волі розслідування цього вбивства мало б тривати не тільки силами поліції. «Це та справа, де треба не втручатися, а віддати свою владу. Один із заступників генпрокурора мав би очолити розслідування, постійно бути на контакті із журналістами, свідками. Треба було включити до такої слідчої групи найкращих поліцейських, одного з керівників СБУ, щоб був доступ до матеріалів різних правоохоронних органів. Тоді не сталося б ситуації, коли слідство не знає, чому на місці злочину був присутній колишній представник спецслужб», – наголосив екс-шеф СБУ.

Наливайченко наголосив на політичній важливості журналістського розслідування цієї справи.
«Тепер треба захистити журналістів-розслідувачів, щоб їх не зробили крайніми», – зауважив керівник руху «Справедливість».

+ відео https://www.youtube.com/watch?v=zH3T1ySeGu4&feature=youtu.be