«Добропілля – це Україна! Вимагаємо повернути у місто українську символіку», — заява Руху Наливайченка “Справедливість”

Рух Валентина Наливайченка “Справедливість” вимагає від влади м. Добропілля (Донецька область) до Вербної недлі (9 квітня 2017 р.) повернути національну символіку і партіотичні вивіски на вулиці міста та від Президента проконтролювати роботу в цьому напрямку підпорядкованих йому адміністрацій на сході країни.

IMG_3172

Нагадаємо, 22 березня цього року на сесії міської ради депутат, керівник Донецької обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість» Микола Стрепоченко підняв питання: куди зникли з вулиць міста державні прапори? Адже Добропілля знаходиться в прифронтовій зоні, тому тут вкрай важливо підтримувати дух патріотизму і нагадувати всім, що Добропілля — це Україна. Микола Стрепоченко також підкреслив: активісти в коректній формі зробили голові пропозицію повернути місту вигляд, який Добропілля мало до виборів 2015 року — з вивісками і прапорами.

“У 2014 році патріоти за власні кошти купували і розвішували українську символіку для протидії сепаратизму в місті. Зараз ці функції повинна виконувати влада. Замість цього майже всі прапори та вивіски в місті і на в’їзді зі словами “Добропілля — це Україна” зникли з різних причин більше місяця тому. Ми вимагаємо, щоб Президент проконтролював, як свою роботу виконують його ставленники у Військово-цивільних адміністраціях. Нехай все зроблять так, як воно було до їхнього приходу в органи місцевої влади!”

Ці вимоги мешканців Добропілля рішуче підтримує Рух “Справедливість”. Щодо коментаря заступника міського голови Олексія Галицького: “Було б ще краще, якби показали, де, на якому стовпі вішати прапори”, наша політсила зауважує: активісти партії з Донеччини готові допомогти комунальним службам Добропілля вивістити жовто-блакитні стяги та розвісити таблички.

Патріоти готові почекати до Вербної неділі. У разі невиконання вимог, вони відвідають мера ще раз — у понеділок. Станом на 6 квітня, за словами депутата міськради, жодного прапору чи таблички комунальні служби ще не повісили.