Побратими і суд підтримали добровольця (фото)
Новозаводський суд міста Чернігова встановив юридичний факт участі добровольця Олександра Буги в бойових діях, пов’язаних із захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Рішення суду оплесками вітали і юристи, і його побратими.
![IMG_0207](http://www.spravedlyvist.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/IMG_0207.jpg)
![Bu 13](http://www.spravedlyvist.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/Bu-13.jpg)
За словами керівника Чернігівської обласної організації Руху В. Наливайченка «Справедливість» Оксани Голубової, з листопада 2016 року це вже 5 справа, виграна Правовим центром Руху. «Добровольці, які захищали і захищають Україну, повинні мати такий же статус учасника бойових дій. І наш Правовий центр супроводжує їх справи в судах», — сказала вона.
![Bu 11](http://www.spravedlyvist.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/Bu-11.jpg)
Висвітленням проблеми одержання статусу учасника бойових дій бійцями добровольчих батальйонів перейнялись і засоби масової інформації. Зокрема, в судах працювали журналісти газети «Весть», Чернігівського обласного телебачення «Сівер Центр», а також Всеукраїнських телеканалів «Україна» та СТБ. Тож, юристи Руху «Справедливість» сподіваються, що ці успіхи надихнуть захисників, які не вірили в можливість отримання статусу УБД через суд.