Прагну, аби тальнівчани відчували себе соціально захищеними та вірили у місцеву владу! – Наталія Івченко

Наталія Івченко – кандидат у депутати до Тальнівської міської ради, представляє команду Руху Валентина Наливайченка «Справедливість». Йде у міські обранці на виборчому округу №10 (вул. Івана Богуна, Скворцова, Шкільна, пров. Івана Богуна, пров. Шкільний). Є корінною жителькою міста Тального, працює заступником директора Міського центру культури та дозвілля.

«Наш девіз: «Справедливість. Чесність. Відповідальність.» Я йду в депутати по вулицях де проживали мої батьки, де пройшло моє дитинство. Використовуючи всю свою енергію, знання і досвід, я хочу, щоб жителі, мого округу, так і жителі всіх населених пунктів, які входять до новоутвореної об’єднаної громади, відчували себе соціально захищеними і відчували, що місцева влада дбає про них і намагається вирішити всі нагальні питання життєдіяльності» — зазначає кандидатка у депутат.

За її словами, у випадку обрання її депутатом, вона докладе максимум зусиль, щоб все, що створювалось багато років руками дідів і батьків, і надалі слугувало потребами громади, а не було розкрадене «спритними ділками», які не мають жодного відношення до Тальнівської об’єднаної громади.

Пріоритетними завданнями для себе Наталія Івченко вважає: захист малозабезпечених, розвиток сфери культури та мистецтва у Тальному, допомога учасникам АТО, контроль за державними витратами та турбота про простих людей.