Перші перемоги Руху «Справедливість» з людьми і для людей

15577993_989987084467220_6649789423616556870_oТри обласні організації Руху «Справедливість» — Чернігівська, Волинська та Тернопільська – взяли участь у перших в Україні виборах до об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які відбулися 11 грудня. Результати для нашої молодої політичної сили, яку Мінюст зареєстрував лише у травні цього року – вражаючі!

«Це перші перемоги Справедливості з людьми і для людей! Це перша перемога нашої команди, перша перемога «Справедливості». Результат свідчить про довіру людей і ми їх не підведемо!» — наголосив лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

Чернігівська  команда на виборах в Остерську ОТГ, за попередніми даними паралельного підрахунку голосів, у першій п’ятірці. Про це повідомила керівник Чернігівської обласної організації Руху Оксана Голубова.

«Наша молода команда  зареєстрована в Острі лише в жовтні цього року. Впевнена: за цей короткий період ми зібрали основу того активу, який буде  визначати майбутнє в Козелецькому районі Чернігівщини, куди входить Остерська ОТГ», — зауважила вона. Наша мобільна команда  практично цілодобово працювала в Острі і навколишніх селах два тижні до початку голосування і аж до завершення підрахунку голосів та здачі протоколів вранці  понеділка, аби захистити голоси людей, які повірили в Рух «Справедливість».

Оксана Голубова також додала, що за попередніми даними явка в місцевому об’єднанні територіальних громад Остра склала приблизно 43,5 відсотка.

Підтримали Рух «Справедливість» і на Тернопіллі. І хоч результати могли бути кращими, попереду в обласної, міських та районних організацій багато роботи, головного результату – віру людей у Справедливість – досягнуто.

15492455_989987161133879_8103987836173782574_nКандидата-мажоритарника від Руху «Справедливість» Сергія Стрихарчука підтримала Княгининівська ОТГ (Волинська область). Тепер він, за підтримки регіональної парторганізації, яку очолює Назар Романюк, боротиметься за права людей, які повірили в нього та в Рух Наливайченка.

За інформацією прес-секретаря Волинської обласної організації Руху «Справедливість» Софії Ройко, вибори в Княгинівській ОТГ пройшли спокійно, без грубих порушень. Тож перемогу Сергій Стрихарчук отримав у чесній боротьбі та власним прикладом довів, що люди зневірилися у владі, представникам якої не допомогли ні проплаченні телеефіри, ні замовні статті на сайтах та в газетах.

Нагадаємо, що вже цієї неділі — 18 грудня, за право відстоювати інтереси людей команда Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» змагатиметься на Львівщині, а також у Черкаській та Рівненській області. Віремо у перемогу нашої команди!