Наливайченко взяв участь у засіданні президентського клубу за участю віце-президента США

Наливайченко взяв участь у засіданні президентського клубу за участю віце-президента США Майка Пенса.

IMG_1359

Про це повідомив координатор руху Справедливіть,посол Маркіян Лубківський у своєму фейсбуці.

За словами Лубківського, участь у організованому The Heritage Foundation засіданні взяли також відомі консерватори, чисельні сенатори і конгресмени, лідери Республіканської партії, представники перехідної адміністрації новообраного президента США Дональда Трампа.

Віце-президент США М.Пенс звернувся до до учасників цього авторитетного щорічного зібрання з промовою, у якій виклав бачення майбутнього США, дав оцінку сучасним процесам у світі.

IMG_1357

Після засідання лідер руху «Справедливість» поділився своїми враженнями. «Вражень багато, особливо від глобального виступу Пенса, спілкування з перехідною адміністрацією Трампа. Американські партнери залишаються надійним і найбільшим союзником України і українців, але не толеруватимуть більше ані корупцію у владі, ані брехню, ані недоговороспроможність», — підкреслив політик.

IMG_1358

В рамках форуму В.Наливайченко мав велику кількість зустрічей і розмов щодо подальшого розвитку українсько-американських відносин, безпекової ситуації в Україні з огляду на агресію Російської Федерації, українських внутрішньополітичних процесів, проблематики подолання корупції.

Нагадаємо, що також у Вашингтоні Наливайченко представив «План подолання корупції в Україні».